PRACOWNIK GOSPODARCZY
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
2. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1384

Obowiązki:

wg. potrzeb

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania; Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku. Miejce pracy-Kielce. Zakres obowiązków: utrzymanie czystości.

Miejsce pracy: Urzędnicza 13, 25-729 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny 41/3451649 lub osobisty wraz z CV ewentualnie email; , Godziny : 8.00 - 15.00

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 31/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na okres próbny Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik ds. administracji Kielce
  • Pracownik na wysokościach Kielce
  • Pracownik instytucji kultury Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055