Pracownik Gospodarczy / 697 853 943
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, mazowieckie, Polska
KGL S.A.
24. 8. 2024

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.Do zespołu utrzymującego czystość i ład na naszym terenie w lokalizacji Czosnów poszukujemy osoby na stanowisko PRACOWNIK GOSPODARCZY.Zapraszamy do aplikowania oraz kontaktu telefonicznego: 697 853 943

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymywanie czystości i ładu terenu wokół budynków (zbieranie śmieci, opróżnianie koszy na śmieci, zamiatanie placu, czyszczenie chodników, itp.)
  • wykonywanie drobnych prac remontowych i napraw w budynkach
  • belowanie odpadów (kartony, folia)
  • dbanie o właściwy porządek podległych pomieszczeń miejsc sortowania, składowania odpadów
  • usuwanie śniegu, lodu i błota pośniegowego z terenów utwardzonych
  • dbałość o zabezpieczenie antypoślizgowe chodników oraz placu
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania:

  • zdolności techniczne
  • dokładność
  • uczciwość
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • punktualność

  • Zapraszamy do aplikowania oraz kontaktu telefonicznego: 697 853 943

  • Praca Czosnów
  • Pracownik biurowy Czosnów
  • Pracownik produkcji Czosnów
  • Pracownik fizyczny Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584