Pracownik gospodarczy
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Erontrans Sp. z o.o.
24. 5. 2024

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • dbałość o czystość terenu wokół firmy (m.in. koszenie, grabienie, odśnieżanie, zamiatanie)
  • wsparcie prac działu technicznego i magazynu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • staranność, sumienność, uczciwość i pracowitość

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności manualnych typu: „złota rączka”,
  • wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • terminowe wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • premie świąteczne

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851