Pracownik Gospodarczy
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Polska
During Polska S.A.
4. 6. 2024

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy zajmującej się realizacją projektów mebli i wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Zakres obowiązków:

  • jazda samochodem typu cargo;

  • obsługa maszyn myjących, kosiarko-odśnieżarki;

  • wykonywanie drobnych bieżących zakupów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;

  • prawo jazdy kat. B;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • gotowość do podjęcia długofalowej współpracy.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etat (pierwsze umowa to umowa zlecenie na miesiąc);

  • wynagrodzenie 4 8000 zł brutto miesięcznie;

  • liczne benefity (wczasy pod gruszą; dofinansowanie do wakacji dla dzieci; dofinansowanie do opieki medycznej; bony żywieniowe; dofinansowanie do karty sportowej).

Jesteśmy otwarci na pracowników, którzy biegle posługują się językiem polskim.

  • Praca Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696