Pracownik gospodarczy
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Zakłady Usługowe EZT
21. 5. 2024

Zakłady Usługowe EZT S.A. poszukują: Pracownika gospodarczego
Opis stanowiska:
- prace porządkowe na zewnątrz budynku (zamiatanie, zbieranie liści itp.).
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, -- dokładność, - gotowość do pracy od zaraz.
Oferujemy: - umowę o pracę 1/2 etatu, - wsparcie przełożonego, - ubezpieczenie na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 609 127 127
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji przez okres pięciu lat.

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Pracownik na wysokościach Sosnowiec
  • Pracownik instytucji kultury Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055