Pracownik gospodarczy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CD S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o porządek i czystość na placu, terenie wokół firmy oraz w pomieszczeniach gospodarczych,
  • wykonywanie bieżących napraw oraz drobnych prac remontowych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane) ,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziane również osoby z zaświadczeniem o niepełnosprawności.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia, preferowana długofalowa współpraca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536