Pracownik Gospodarczy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Gdańsk
Pracodawca
Dodano
13.08.2024
Numer referencyjny
GD/01/08/2024

Zadania:

  • codzienna konserwacja terenu zewnętrznego (w tym dbanie o parkingi, ciągi komunikacyjne, chodniki, ogrodzenia),
  • dbałość o czystość i porządek na terenie i wokół obiektu firmy (m.in. odśnieżanie, koszenie trawy, pielęgnacja zieleni),
  • dbałość o estetykę terenu zewnętrznego - jako wizytówki firmy,
  • bieżąca obsługa sprzętu i prace porządkowe związane z deratyzacją i dezynsekcją (wg ścisłych wytycznych pracodawcy),
  • drobne prace remontowe,
  • odbiór dostaw towarów i pomoc w ich rozdysponowaniu (przewożenie paczek, które kurierzy zostawiają na portierni przeznaczonych do biur),
  • mile widziane własne pomysły i rozwiązania ulepszające w zakresie powierzonych zadań

Wymagania:

  • współpraca z kolegami w zespole konserwatorskim, zaangażowanie w powierzone zadania,
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej,
  • samodzielność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 - 15:00,
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna po okresie próbnym, karta Multisport, pakiet socjalny, w tym świadczenia finansowe, świadczenia dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych, spotkania integracyjne i inne), atrakcyjne zniżki na produkty firmowe - bakalie

Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567