Pracownik gospodarczy z orzeczeniem na rano Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników gospodarczych do sprzątania magazynu

Stanowisko: Pracownik gospodarczy – sprzątanie magazynu

 Miejsce pracy : Gdańsk ul. Słowackiego firma kurierska

 Opis stanowisko :

 - mycie maszynowe, codzienne odkurzanie, ścieranie kurzy, zamiatanie korytarzy, opróżnianie śmietników, mycie ręczne podłóg, sprzątanie toalet i części  wspólnych, teren zewnętrzny zamiatanie, odśnieżanie, mycie okien

Oferujemy:

- umowa zlecenie, część etatu
- świadczenia dla osób posiadających orzeczenie
-stabilne zatrudnienie na umowę o zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji;

 Napisz SMS o treści: "Lotnisku" Oddzwonimy!!

Wymagania

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;(umiarkowana, znaczny, lekki)
- praca w godzinach porannych 3 godziny (Pon-Pt)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 660 752 520

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik na wysokościach Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584