Pracownik gospodarczy – sprzątanie
  • Niepołomice, ul. Mokra 11
małopolskie, Niepołomice, ul. Mokra 11, małopolskie, Polska
Bell Polska Sp. z o.o.
31. 8. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma Bell Polska Sp. z o.o.

należąca do szwajcarskiej grupy Bell Food Group,

która jest jedną z największych firm zajmujących się przetwórstwem mięsnym w Europie, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach administracyjnych i socjalnych,
  • bieżące uzupełnianie środków myjących, dezynfekujących, ręczników,
  • dbałość o czystość umywalek w pomieszczeniach produkcyjnych,
  • pozostałe czynności porządkowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bony i paczki świąteczne.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym,
  • sumienność,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Praca małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567