Pracownik gastronomii - Lublin
  • Lublin
pracownik gastronomii - Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Posiadasz książeczkę sanepid i szukasz pracy na dłużej? Lubisz pracę w gastronomii i zależy Ci na pracy w miłej atmosferze i w zgranym zespole?

Super! Obecnie dla znanej i lubianej skandynawskiej firmy poszukujemy pracownika gastronomii.

Lokalizacja: Lublin,  dzielnica Czechów.

Oczekujemy

  • badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepid),
  • dyspozycyjności do pracy na wyznaczoną część etatu (1/2; 3/4 lub pełen etat). W przypadku części etatu - możliwość jego zwiększenia w późniejszych etapach współpracy.
  • chęci do pracy zmianowej,
  • wysokiej kultury osobistej i miłego nastawienia do klienta,
  • mile widziane doświadczenie pracy w gastronomii.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowaną, płatne L4 oraz urlopy),
  • możliwość późniejszej współpracy bezpośrednio w firmie,
  • wynagrodzenie 4600 zł brutto przy pełnym etacie (przy niższym etacie stawka proporcjonalnie się zmienia),
  • możliwość nawiązania współpracy na pełny etat lub jego część: 1/2 lub 3/4,
  • praca na zmiany: 11-19; 12-21; 13-21:45
  • pełne wdrożenie oraz praca w przyjaznej atosferze,
  • benefity: opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie posiłku.

Zadania

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa Klienta,
  • przygotowywanie posiłków,
  • uzupełnianie i wykładanie jedzenia w bemarach i na półkach,
  • aktywna sprzedaż produktów i pomoc klientom w wyborze,
  • przestrzeganie zasad BHP oraz HACCP,
  • praca zgodnie ze standardami firmy,
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

  • Praca Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Pracownik utrzymania ruchu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567