Pracownik Gastronomii
  • Węgrów
Węgrów, Węgrów, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów i budowanie dobrych relacji.
  • Przygotowanie posiłków zgodnie ze standardami Top Drive.
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
  • Obsługa kasy fiskalnej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej.
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Preferowane doświadczenie w gastronomii i obsługa kasy fiskalnej.
  • Preferowani uczniowie i studenci.

Oferujemy Ci:

  • Umowa o pracę lub zlecenie według preferencji.
  • Terminowe wynagrodzenie.
  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna.
  • Miejsce pracy w stabilnej firmie z możliwościami rozwoju.
  • Praca w przyjaznej atmosferze w młodym zespole.

  • Praca Węgrów
  • Pracownik biurowy Węgrów
  • Pracownik fizyczny Węgrów
  • Pracownik produkcji Węgrów
  • Węgrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045