Pracownik gastronomiczny
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, Lublin Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
4. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa Klientów i budowanie z nimi pozytywnych relacji.
  • Przygotowywanie smakowitych potraw z menu Top Drive, zawsze zgodnie z naszymi standardami.
  • Utrzymanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy.
  • Obsługa kasy fiskalnej w sposób sprawny i dokładny.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej.
  • Komunikatywności i pozytywnego podejścia do każdego Klienta.
  • Ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane:

  • Status ucznia / studenta.
  • Doświadczenie w pracy gastronomicznej oraz obsłudze kasy fiskalnej.

Oferujemy Ci:

  • umowę zlecenie z możliwością przedłużenia na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju

  • Praca Lubartów
  • Pracownik biurowy Lubartów
  • Pracownik fizyczny Lubartów
  • Pracownik produkcji Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045