Pracownik fizyczny z uprawnieniami
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie w zapewnieniu i utrzymaniu ruchu a także w pracach porządkowych na terenie stoczni
  • Możliwość wykonywania innych prac o ile posiada się uprawnienia; operator żurawia, operator ładowarki teleskopowej

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie którychś z uprawnień: operator żurawia kołowego / ładowarki teleskopowej
  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy, ale posiadanie uprawnień jest niezbędne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Premia za polecenie pracownika do pracy (500-1000 PLN netto)

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567