Pracownik fizyczny z umiejętnością spawania MIGOMATEM
  • Owśnice
pomorskie, Owśnice, pomorskie, Polska
WPŻ Elbud Gdańsk
12. 10. 2024

Grupa M A Ł R O jest jednym z największych producentów prefabrykatów żelbetowych w Polsce. W skład Grupy wchodzą marki: Zakład Prefabrykacji Stropy Małro w Radzionkowie, Małro w Sośnicowicach, WPŻ Elbud Gdańsk w Owśnicach koło Kościerzyny oraz nowoczesne biuro projektowe Małro Projekt. Zajmujemy się produkcją, projektowaniem oraz montażem domów prefabrykowanych, ścian, schodów, balkonów, szybów windowych, itp. Posiadamy blisko 50-letnie doświadczenie w branży prefabrykatów. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, który ceni sobie kreatywne podejście do pracy i profesjonalizm.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prostych prac produkcyjnych (spawanie siatek),
  • Montaż i spawanie siatek zbrojeniowych,
  • Kontrola jakości wykonywanych prac oraz dbanie o przestrzeganie norm bezpieczeństwa.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa umiejętność spawania metodą MIG/MAG,
  • Podstawowa Znajomość rysunku technicznego,

  • Sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wydajności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole

  • Praca pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik fizyczny pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849