Pracownik Fizyczny z kategorią prawa jazdy B
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Convess sp. z o.o.
10. 3. 2024

Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Convess . Zajmujemy się pracami monterskimi i spawalniczymi na systemach rurarskich, prefabrykacją rurociągów .Wykonujemy prace remontowe na systemach rurarskich , próby szcelności rurociągów i przedziałów kadłubowych.

Obowiązki

  • Rozładunek i załadunek materiałów eksploatacyjnych na powierzony samochód
  • Transport Pracowników na terenie Stoczni
  • Wykonywanie zleconych zadań powierzonych przez Przełożonego
  • Utrzymanie pojazdu w czystości
  • Dbanie o stan techniczny samochodu

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Rzetelność i terminowość wykonywanych zadań
  • Odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności komunikacyjne

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, B2B, umowa zlecenie
  • Jedyną, niepowtarzalną i miłą atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551