Pracownik fizyczny z darmowym zakwaterowaniem i wyżywieniem
  • Kotlin
Kotlin, Kotlin, wielkopolskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286

Obecnie dla Naszego Klienta z branży energetycznej, szukamy osób na stanowisko Pracownik fizyczny.

Nasz klient jest wieloletnim specjalistą z obszaru energetycznego. Specjalizuje się w budowie oraz remontach linii napowietrznych o napięciach 400 kV, 220 kV i 110 kV. Oferuje również profesjonalny montaż i stawianie konstrukcji słupów kontowych. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu, gwarantuje najwyższą jakość usług i niezawodność realizowanych projektów. Pracownicy w zespołach naszego Klienta są największą wartością firmy i to dzięki nim mogą podejmować nowe i coraz większe wyzwania

Lokalizacja: praca w delegacji na terenie całej Polski. Siedziba firmy: Kotlin, Województwo Wielkopolskie.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące), bezpośrednie zatrudnienie od początku przez firmę,
  • wynagrodzenie: 34zł/h brutto,
  • możliwość wypracowania nawet 220h w miesiącu (7480 zł brutto),
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie,
  • praca w godzinach 7:00-17:00, 8-10 godzin pracy dzienne (w zależności od pogody),
  • 10 dni w delegacji, 3-4 dni wolnego,
  • szkolenie w zakresie obsługi elektronarzędzi,
  • praca pod okiem brygadzisty.

Zakres obowiązków:
  • skręcanie konstrukcji stalowej słupów energetycznych na ziemi,
  • przenoszenie elementów konstrukcji.

Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • gotowość do wyjazdów w delegację na terenie całej Polski,
  • gotowość do pracy w systemie 10 dni pracy, 3-4 dni wolnego,
  • mile widziane osoby bez doświadczenia,
  • sumienność, dokładność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji, bądź kontaktu: 571 243 498.

Benefity:
  • Darmowy posiłek
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Darmowy transport
  • Zakwaterowanie

  • Praca Kotlin
  • Pracownik fizyczny Kotlin
  • Pracownik fizyczny Kotla
  • Pracownik produkcji Kotla
  • Pracownik produkcji Kotlin
  • Pracownik biurowy Kotlin
  • Pracownik biurowy Kotla
  • Kotlin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851