Pracownik fizyczny/Wiercenie studni- wymagane prawo jazdy kat.C - TYGODNIÓWKI
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace przy wierceniu studni,
  • Roboty instalacyjne dla ujęć wody pitnej,
  • Obsługa próbnych pompowań, instalacja pomp głębinowych, instalacja armatury wodociągowej,
  • Obsługa maszyn.

WYMAGANIA:
  • Chęć do pracy,
  • Doświadczenie przy pracy na takim lub podobnym stanowisku- możliwość przyjęcia co pracy słabszych i doszkolenie ich,
  • Prawo jazdy kat. C.

Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16,
  • Nadgodziny,
  • Tygodniówki.

  • Praca Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075