Pracownik fizyczny/Pomocnik do montażu kominków, pomp ciepła, rekuperacji
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Poszukujemy OD ZARAZ!!! pracownika do montażu i instalacji kominków, powietrznych pomp ciepła ,klimatyzacji ,rekuperacji. Wymagane prawo jazdy kat "B"; zapewniamy firmowy samochód do dyspozycji. Praca na terenie całego Śląska.Mile widziani emeryci lub osoby z doświadczeniem, ale dajemy również szansę osobom bez zaplecza zawodowego - wszystkiego nauczymy!!Zapraszamy do Rybnika (Wielopole) na ulicę Gliwicką 132 od godz.7:00 do godz.15:00 od poniedziałku do piątku lub czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 451-204-826.CZEKAMY NA CIEBIE!!

Obowiązki

  • Pomoc w montażu kominków, instalacja powietrznych pomp ciepła oraz rekuperacji i klimatyzacji

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy

  • Samochód służbowy, atrakcyjne wynagrodzenie, premie

  • Praca Rybnik
  • Pracownik fizyczny Rybnik
  • Pracownik biurowy Rybnik
  • Pracownik kolei Rybnik
  • Pracownik umysłowy Rybnik
  • Pracownik ochrony Rybnik
  • Pracownik socjalny Rybnik
  • Pracownik produkcji Rybnik
  • Pracownik instytucji kultury Rybnik
  • Pracownik na wysokościach Rybnik
  • Pracownik administracyjno - biurowy Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190