Pracownik fizyczny / Polerowacz
  • Holandia
Holandia, Helmond, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
12. 6. 2024

Mała firma, której celem jest specjalizacja i optymalizacja produkcji narzędzi z twardego metalu. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na narzędzia z węglika wolframu, firma szybko się rozwinęła, a moce produkcyjne zostały rozszerzone o grupę entuzjastycznych profesjonalistów.

Jako pracownik fizyczny będziesz odpowiedzialny za ręczną obróbkę i polerowanie różnych konturów w formach, aby zapewnić, że spełniają one precyzyjne specyfikacje. Rola ta wymaga dbałości o szczegóły i umiejętności pracy ze skomplikowanymi projektami, poprawiając jakość i wykończenie form. Aby zapewnić, że każda forma jest wykonana zgodnie z najwyższymi standardami, zostaniesz przeszkolony w celu opanowania technik i umiejętności wymaganych do efektywnej obróbki i polerowania.

Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, zaczynając o 7:30 i kończąc o 16:15. Łącznie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.

Pierwszego dnia zostaniesz przeszkolony w zakresie czynności roboczych i procedur bezpieczeństwa. Dołącz do zespołu jako polerowacz!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Polerowanie form
  • Zapewnienie dokładnej ręcznej obróbki form
  • Używanie narzędzi i sprzętu
  • Zgłaszanie problemów lub wad
  • Sprawdzanie jakości

Wymagania

  • Posiadać wiedzę techniczną
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy (kategoria B)
  • Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego

Wynagrodzenie

  • € 14,50 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik produkcji Holandia

  • 95 687
    16 851