Pracownik fizyczny- Monter sieci sanitarnych
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, pomorskie, Polska
Instalatorstwo Wod-Kan i Centralnego Ogrzewania Roman Bujak
7. 9. 2024

Nasza firma działa na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy duże doświadczenie, wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalne maszyny i narzędzia co przekłada się na zadowolenie klientów oraz wieloletnie współprace. Oferujemy usługi związane z budową sieci oraz przyłączy wodociągowych, kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki

  • Montaż instalacji i sieci sanitarnych- montaż studni, rur, węzłów żeliwnych

Wymagania

  • Zaangażowanie
  • Chęć do pracy
  • Sumienność
  • Punktualność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie uznaniowe
  • Możliwość szkolenia i przyuczenia

  • Mile widziane osoby, które posiadają uprawnienia operatora koparki lub koparko-ładowarki

  • Praca Wejherowo
  • Pracownik fizyczny Wejherowo
  • Monter Wejherowo
  • Pracownik biurowy Wejherowo
  • Pracownik produkcji Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567