Pracownik fizyczny/Monter
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Dodano
07.10.2024
Numer referencyjny
9069_7324

Pracownik fizyczny/Montażysta kotw chemicznych

Zatrudnimy pracowników z Ukrainy.

Miejsce pracy: Knurów/Gliwice

Stawka: Ustalana indywidualnie podczas rozmowy z kierownikiem, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.

Zadania:

  • Montaż kotew chemicznych w ramach instalacji balkonów na budynkach mieszkalnych,
  • Wykonywanie drobnych prac wykończeniowych oraz termoizolacyjnych po zakończeniu montażu (np. tynkowanie, klejenie).

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na budowie,
  • Zdolność do pracy na wysokościach (praca na rusztowaniach),
  • Gotowość do wyjazdów w delegacje,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Zdolności manualne.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku, jedna zmiana (godz. 8:00-17:00/18:00), weekendy wolne,
  • W przypadku delegacji zapewniamy noclegi, transport oraz diety,
  • Premie uznaniowe oraz świąteczne,
  • Kompletną odzież roboczą oraz narzędzia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 537 504 404. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o SMS o treści "Balkon" - oddzwonimy!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Monter Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690