Pracownik fizyczny (Kraków)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
MK Job sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
szlifowanie i oczyszczanie desek
zbijanie desek
prace ogólnobudowlane
prace porządkowe
Wymagania stanowiska
motywacja do pracy
Oferujemy:
stawka: 29,80 zł brutto/h
dodatek 400 zł miesięcznie
stabilne i legalne zatrudnienie
umowa zlecenie
wsparcie koordynatora na każdym etapie współpracy
praca 1 zmianowa (6-14 lub do 16 w zależności od ilości pracy)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MK Job Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wielickiej 250, 30-663 Kraków, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach, w tym prawie do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także o dobrowolności podania danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

  • Praca Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik biurowy Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Pracownik kolei Kraków
  • Pracownik umysłowy Kraków
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kraków
  • Pracownik utrzymania ruchu Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567