Pracownik fizyczny
  • Katowice
pracownik fizyczny
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Synchrogop
27. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ATRUDNIĘ OSOBĘ NA W/W STANOWISKU NA TERENIE MIASTA KATOWICE
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Budowa sieci sygnalizacji świetlnych, energetycznych, oświetlenia drogowego, teletechnicznych
- Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego
- Montaż oznakowania drogowego
- Prace przy robotach drogowych
- Usuwaniu awarii i wykonywaniu prac urządzeniach sterowania ruchem, urządzeniach elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych
- Naprawie kanalizacji oraz linii kablowych
- Wykonywaniu prac konserwacyjno-malarskich związanych z utrzymaniem i budową obiektów inżynierskich
Nasze wymagania
- Elastyczność
- Samodzielność, komunikatywność i chęć pracy z zespołem
- Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
- PRAWO JAZDY KAT. B – warunek konieczny
To oferujemy
- Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- Wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki
- Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
Benefity
- dostęp do kuchni
- parking dla pracowników
Praca od zaraz.
Praca w godzinach od poniedziałku do piątku od 6-14.00 umowa zlecenie
Proszę o wpisanie w CV
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synchrogop Sp zo.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Synchrogop Sp. z o o
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,
- Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,
- posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
- podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

  • Praca Katowice
  • Pracownik fizyczny Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Pracownik socjalny Katowice
  • Pracownik kolei Katowice
  • Pracownik umysłowy Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075