Pracownik fizyczny/Energetyka
  • Łomża
Łomża, Łomża, podlaskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łomża
Pracodawca
Dodano
15.05.2024
Numer referencyjny
8743_6962

Firma zajmująca się przyłączeniami do sieci energetycznych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny / Energetyka

Wynagrodzenie: 6150 zł-7400 zł brutto/miesiąc

Miejsce pracy: Łomża, woj. podlaskie + woj. warmińsko- mazurskie

Zadania:

  • Praca przy przyłączach elektroenergetycznych po przeszkoleniu,
  • Wykonywanie sieci energetycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy fizycznej,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny.

Mile widziane prawo jazdy kat. B+E, uprawnienia operatora koparki, minikoparki oraz doświadczenie przy pracach energetycznych.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Kursy, szkolenia,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Możliwość zdobycia uprawnień,
  • Premie okolicznościowe.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ENERGETYKA" - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Łomża
  • Pracownik fizyczny Łomża
  • Pracownik produkcji Łomża
  • Pracownik biurowy Łomża
  • Łomża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236