Pracownik Fizyczny
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy od zaraz?
Szukamy osób do firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dla konstrukcji betonowych, które pomagają klientom poprawić wydajność i bezpieczeństwo projektów.
Koncentruje się na oferowaniu wyjątkowych produktów i usługoraz promujeinnowacyjne rozwiązania, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich niestandardowych usług.

Miejsce pracy: Janikowo

Doświadczenie, rozwój, szybkie zatrudnienie- u nas to zdobędziesz :)

Oczekujemy

• doświadczenia w pracy na stanowisku fizycznym

Szukamy osób z chęcią stałego i stabilnego zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (z możliwością przejścia na umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą)
  • wynagrodzenie podstawowe wynosi 4800 zł brutto + premia
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-16:00.
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną czy kartę sportową
  • odzież roboczą oraz wszelkie narzędzia stanowiskowe
  • pełne szkolenia stanowiskowe.

Zadania

Stanowisko czyszczenia i regeneracji paneli
• czyszczenie manualne paneli szalunkowych z użyciem szlifierek oraz innych elektro narzędzi
• naprawa poszycia paneli (wypełnianie ubytków szpachlą)
• wymiana poszycia (wkręcanie nowej sklejki w ramy szalunkowe)
• wypełnianie kart pracy każdego dnia

Stanowisko zliczania i klasyfikacji zwrotów
• zliczanie i klasyfikacja jakościowa elementów wracających od klientów

  • Praca Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080