Pracownik fizyczny
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Human&Hunter
15. 3. 2024

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.
Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik fizyczny
W Human&Hunter czeka na Ciebie:
- Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
- Praca w systemie 1 zmianowym od pon - ptk, -Atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas,
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
- Przyjazna atmosfera w pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Zakres zadań:
- Przyjmowanie towaru oraz kontrola jego jakości,
- Organizacja magazynu i utrzymanie porządku,
- Kompletacja sprzętu pod zamówienia,
- Bieżące prace na zewnętrznym placu magazynowym.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Sumienność i dbałość o szczegóły,
- Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.

  • Praca Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075