Pracownik fizyczny
  • Adamów, Krasnobród, Suchowola k. Zamościa, Sułów, Józefów, Zwierzyniec, Zamość
lubelskie, Adamów, Krasnobród, Suchowola k. Zamościa, Sułów, Józefów, Zwierzyniec, Zamość, Lubelskie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy:

Lokalizacja: Bondyrz k/Krasnobród, woj. lubelskie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • współpracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym; 06:00-14:00, 14:00-22:00,
  • stawka podstawowa w wysokości 27,70 zł/h brutto,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zadania:

  • odbiór tarcicy dębowej z linii produkcyjnej,
  • układanie oraz sortowanie tarcicy na wskazanym miejscu,
  • ręczne przenoszenie i docinanie desek,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • umiejętność obsługi pilarki elektrycznej,
  • zaangażowanie oraz sumienność.

  • Praca lubelskie
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Pracownik fizyczny lubelskie
  • Pracownik produkcji lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Pracownik biurowy lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509