PRACOWNIK FIZYCZNY (1 ZMIANA) – MAGAZYN/PRODUKCJA
  • Sulęcin
Sulęcin, Sulęcin, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Obowiązki

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów oraz gotowych produktów
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień
  • Rozładunek i załadunek towarów, utrzymanie porządku i czystości w magazynie
  • Inne prace magazynowo/produkcyjne (np. przenoszenie, układanie towaru)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność

Oferujemy

  • Pracę w systemie 1-zmianowym (w godz.: 7-15, pon.-pt.) z możliwością nadgodzin
  • Wynagrodzenie w wysokości 3700-4000 netto

  • Praca Sulęcin
  • Pracownik fizyczny Sulęcin
  • Pracownik produkcji Sulęcin
  • Pracownik biurowy Sulęcin
  • Sulęcin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544