Pracownik fizyczny | Zbiór sałaty i szpinaku | okolice Legnicy
  • Legnica
Legnica, Legnica, Województwo dolnośląskie, Polska
WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp.K.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na rynku europejskim.
Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy pracowników fizycznych do zbioru sałaty i szpinaku w okolicach Legnicy.
Na tym stanowisku pracownik będzie odpowiedzialny za:
- Zbiór sałaty i szpinaku na polu
- Wizualną kontrolę jakości zbieranych
Wymagania stanowiska
- Chęci i motywacja do pracy
- Brak przeciwskazań do pracy fizycznej ( również w dużej ilości godzin)
- Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6-18
Oferujemy
- Możliwość płatnego zakwaterowania ( 450zł pokoje 3,4 osobowe)
- Bezpłatny transpprt dla osób korzystających z zakwaterowania
- Umowę zlecenie bezpośrednio z pracodawcą
- Zapewnione rękawice, czapka, płaszcz przeciwdeszczowy, kalosze
- Posiłek regeneracyjny w formie zupy

  • Praca Legnica
  • Pracownik fizyczny Legnica
  • Specjalista ds. kadr i płac Legnica
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Legnica
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Legnica
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Legnica
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Legnica
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Legnica
  • Pracownik ochrony Legnica
  • Pracownik produkcji Legnica
  • Pracownik socjalny Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851