Pracownik firmy sprzątającej/ operator maszyny sprzątającej
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, dolnośląskie, Polska
Clar System S.A.
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa Clar System to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony oraz Aktywizacji Zawodowej Osób z Niepełnosprawnością Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów.

Zatrudnimy osoby do sprzątania hal produkcyjnych, powierzchni biurowych, pomieszczeń socjalnych, toalet, sal konferencyjnych, ciągów komunikacyjnych oraz terenu zewnętrznego.

Praca znajduje się na strefie ekonomicznej w Polkowicach

 Praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania

Wymagania:

• sumienność,

• dyspozycyjność,

• wysoka kultura osobista,

• umiejętność pracy w zespole,

Jeżeli…

Ważna jest dla Ciebie…

• Stabilna współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

• Forma współpracy: umowa zlecenie

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Do aplikowania zachęcamy również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane zparaszamy do kontaktu pod nr tel. 512053503 lub 660567125

  • Praca Polkowice
  • Operator maszyn Polkowice
  • Operator Polkowice
  • Pracownik biurowy Polkowice
  • Pracownik fizyczny Polkowice
  • Pracownik produkcji Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941