Pracownik Energetyki
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Synthos S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiada za dotrzymanie parametrów jakościowych i ilościowych produkowanej pary wodnej zgodnie z obowiązującą technologią, instrukcjami i bieżącymi potrzebami
  • Prowadzi stałą i okresową kontrolę pracy urządzeń energetycznych, urządzeń i instalacji pomocniczych
  • Wykonuje próby ciśnieniowe kotła, przygotowuje kocioł, turbinę gazową oraz urządzenia pomocnicze do remontu
  • Prowadzi ewidencję parametrów pracy kotła i bloku gazowego
  • Informuje przełożonego o zaistniałych odchyleniach w pracy urządzeń
  • Odpowiada za przestrzeganie dyscypliny pracy, ładu i porządku na stanowisku

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża energetyczna
  • Mile widziana znajomość procesów technologicznych produkcji pary i energii elektrycznej
  • Umiejętność oceny zaistniałych nieprawidłowości technologicznych i eksploatacyjnych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole, terminowość
  • Mile widziane uprawnienia grupy G-1, G-2, G-3

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premię kwartalną
  • Premie świąteczne dwa razy do roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
  • Kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • Prezent dla bobasa
  • Premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię

  • Praca Oświęcim
  • Pracownik biurowy Oświęcim
  • Pracownik fizyczny Oświęcim
  • Pracownik produkcji Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521