Pracownik Ekspedycji Magazynowe - 4500 zł-6000 zł na rękę
  • Ujazd
Ujazd, Ujazd, Opolskie, Polska
Agro- Rydzyna Sp. Z.o.o.
25. 1. 2024

zatrudni Pracownika Ekspedycji Magazynowej. Praca 17-1
Zakres obowiązków:
- Kompletowanie zamówień w dziale mięso/ wędliny
- utrzymanie czystości w miejscu pracy
- wykonywanie pozostałych prac magazynowych
Nasze wymagania:
- dyspozycyjność
- książeczka sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia
- umiejętności pracy w zespole
- dokładność, sumienność
Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
- umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem premii ( 3300 zł- 5000 zł na rękę).
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny.

  • Praca Ujazd
  • Pracownik produkcji Ujazd
  • Pracownik fizyczny Ujazd
  • Pracownik biurowy Ujazd
  • Ujazd - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864