PRACOWNIK DZIAŁU ZABEZPIECZANIA PCBA/DZIAŁ ZABEZPIECZANIA PCB ul. Ezopa 71a
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Semicon Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Firma Semicon Sp. z o.o. powstała w 1987 roku i od ponad 30 lat niezmiennie działa w branży elektronicznej. Zespół Semicon liczy pond 100 osób, które pracują w czterech lokalizacjach w Warszawie. Jako Polski przedstawiciel renomowanych firm dystrybuujemy: - elementy elektroniczne, - złącza i przewody fotowoltaiczne, - materiały i preparaty chemiczne dla elektroniki, przemysłu lotniczego i służb utrzymania ruchu, - narzędzia, akcesoria, materiały dla montażu elektroniki. W naszych działach produkcyjnych zajmujemy się produkcja modułów laserowych, montażem zaawansowanych technicznie płytek PCB oraz przetwarzaniem taśm, rzepów oraz innych specjalistycznych materiałów.

Obowiązki

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in., za przygotowanie płytek elektronicznych do procesu lakierowania, w tym maskowanie, ręczne i zautomatyzowane nanoszenie lakieru w warunkach produkcyjnych, obsługa urządzeń do nanoszenia i automatycznego czyszczenia. Zapewniamy szkolenia oraz stały proces doskonalenia, w tym możliwość zdobycia uprawnień kwalifikowanego specjalisty IPC–A-610 (standard powszechnie stosowany w światowym przemyśle do kontroli płytek elektronicznych).

Wymagania

  • wysoka precyzja i zdolności manualne
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów samodzielnie i w zespole
  • wykształcenie min. średnie techniczne w obszarze chemii, inżynierii materiałowej lub pokrewnej
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące wymagania
  • doświadczenie w nakładaniu lakierów

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w rozwijającej się firmie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • premie kwartalne
  • lekcje języka angielskiego
  • szkolenia IPC
  • dostęp do pakietu benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • znajomość języka angielskiego A1/A2
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych i specyfikacji materiałowych

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648