Pracownik działu wycen z językiem angielskim
  • Kartuzy
Kartuzy, Kartuzy, pomorskie, Polska
Morad Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

MORAD SP. Z O.O. - systemy aluminiowe i szklane dla budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • tworzenie wycen / kosztorysów,
  • czytanie rysunków technicznych,
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz zestawień,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy,
  • telefoniczna obsługa klientów,
  • obsługa informatycznych systemów firmowych.

Wymagania
  • zmysł techniczny,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • znajomość obsługi komputera,
  • duża samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Kartuzy
  • Pracownik produkcji Kartuzy
  • Pracownik biurowy Kartuzy
  • Pracownik fizyczny Kartuzy
  • Kartuzy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179