Pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży
  • Ożarów
Ożarów, Ożarów, świętokrzyskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
29. 5. 2024

135

Obowiązki

  • obsługa klienta i zamówień,
  • wspieranie przedstawicieli handlowych w zakresie współpracy z klientem,
  • tworzenie i prowadzenie baz danych,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • prowadzenie badań rynkowych.

Wymagania

  • komunikatywnych i kulturalnych, posiadających łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem,
  • konsekwentnie dążących do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • samodzielnych w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu standardów i procedur,
  • potrafiących organizować własną pracę,
  • posiadających umiejętność pracy w zespole,
  • posiadających umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjnych.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Ożarów
  • Pracownik produkcji Ożarów
  • Pracownik produkcji Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Ożarów
  • Pracownik biurowy Ożarów Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Ożarów
  • Ożarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851