Pracownik Działu wsparcia klienta
  • Czechy
Czechy, Praga, 0, Czechy
Lynx B.V.
14. 8. 2024

Poszukujemy osoby, która zasili nasz zespół obsługi klienta. Twoim zadaniem będzie wsparcie klienta w różnorodnych obszarach handlu na giełdzie, udzielanie informacji o produktach inwestycyjnych oraz funkcjonalności platformy transakcyjnej.

LYNX jest brokerem do samodzielnego inwestowania. Oznacza to, że nie doradzamy naszym klientom w zakresie ich decyzji inwestycyjnych ani nie wydajemy żadnych rekomendacji inwestycyjnych. Zamiast tego staramy się zapewnić najlepsze możliwe warunki do handlu na giełdzie, zarówno dla klientów profesjonalnych, jak i detalicznych. Naszym celem jest edukowanie klientów w zakresie inwestowania i pomaganie w zrozumieniu możliwości i ryzyk związanych z handlem na giełdzie.

Idealny kandydat na to stanowisko posiada wysoką kulturę osobistą oraz jest zorientowany na potrzeby klienta. Podchodzi rzeczowo i kreatywnie do rozwiązywania problemów oraz jest entuzjastą rynków finansowych. Wymagana jest również doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Główne obowiązki:

  • Odpowiadanie na pytania klientów (odbieranie telefonów, odpowiadanie na wiadomości na czacie i e-maile) w języku polskim.
  • Pomoc klientom w kwestiach dotyczących operacji na ich rachunku inwestycyjnym.
  • Edukowanie klientów za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak webinaria lub zapewnianie indywidualnych szkoleń z platformy.
  • Kontakt z działem obsługi i trading deskiem brokera w celu rozwiązania kwestii handlowych lub administracyjnych.
  • Praca nad licznymi projektami wewnętrznymi, które mogą obejmować tworzenie bazy wiedzy dla naszych klientów, tłumaczenie treści marketingowych lub ulepszanie procedur wewnętrznych.
  • Współpraca i wymiana wiedzy z kolegami z działów Customer Due Diligence, Transaction Monitoring, Compliance i Marketingu.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, w zależności od poziomu wykształcenia i doświadczenia zawodowego.
  • Dodatkowe 13 wynagrodzenie.
  • Wspierające środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego z budżetem edukacyjnym w wysokości 2000 euro rocznie.
  • Piękne biuro w historycznej, funkcjonalistycznej willi z ogrodem o powierzchni 100 m2 wypełnionym drzewami, lawendą i kwiatami z fantastycznym widokiem na Pragę.
  • Letnią wycieczkę integracyjną do europejskiej destynacji, gdzie można spędzić czas z kolegami i koleżankami z innych biur LYNX.
  • Różne zajęcia integracyjne: grillowanie w naszym ogrodzie, siatkówka plażowa, kolacje itp.
  • Pyszne smakołyki, takie jak owoce, przekąski, kawa i wybór herbat ziołowych w naszym biurze.
  • Nieformalne i przyjazne środowisko pracy.
  • Pomoc w relokacji.

O LYNX:

"LYNX pomaga inwestować w siebie."

"Praca w LYNX oznacza dołączenie do rodziny LYNX."

"Możliwości rozwoju sprawiają, że LYNX jest najlepszym miejscem do pracy."

Oto, co o LYNX mówią sami pracownicy. Wierzymy, że to jest najlepsza wizytówka :)

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że tworzymy środowisko, w którym wszyscy mogą się rozwijać.

Firma LYNX została założona w 2006 roku w Holandii przez dwóch inwestorów. Od samego początku naszym celem było zapewnienie najwyższej jakości usług i niezbędnych narzędzi do samodzielnego inwestowania. Obecnie LYNX jest międzynarodową firmą FinTech z biurami w Amsterdamie, Berlinie, Ghent i Pradze, zatrudniającą ponad 300 pracowników, którzy przyczyniają się do sukcesu ponad 65

000 klientów. Inne kraje, w których działa LYNX to Francja, Finlandia i Słowacja.

LYNX jest obecny w Polsce od 2017 roku. Jest zarejestrowany w KNF, a jego działalność jest dodatkowo nadzorowana przez Holenderski Urząd Nadzoru Rynków Finansowych (AFM) oraz (ponieważ polscy klienci są obsługiwani z biura w Czechach) również przez Czeski Bank Narodowy (CNB). LYNX współpracuje z jedną z największych na świecie firm brokerskich: Interactive Brokers, działając jako pośrednik dla klientów europejskich.

Więcej o nas dowiesz się na https://www.lynxbroker.pl/

  • Praca Czechy
  • Praca za granicą
  • Pracownik biurowy Czechy
  • Pracownik fizyczny Czechy
  • Pracownik produkcji Czechy
  • Pracownik ochrony Czechy

  • 106 427
    20 544