Pracownik działu warzywa i owoce
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Chata Polska S.A.
15. 10. 2024

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Zadania:

  • odpowiedzialność za składanie zamówień, odbiór i kontrola dostawy pod kątem jakościowym oraz formalno – rachunkowym,
  • obsługa klienta,
  • uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę wystawionego asortymentu,
  • kontrola stoisk do sprzedaży zgodnie z przyjętymi standardami oraz działania związane z minimalizacją strat w dziale,
  • dbanie o czystość i porządek w sklepie.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży spożywczej
  • motywacji do pracy i zaangażowania,
  • dyspozycyjności - praca w godzina 6-14 oraz w wybrane weekendy,
  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Wdrożenie pod opieką Mentora oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość podejmowania decyzji i samodzielność,
  • Realną szansę rozwoju,
  • Bony na święta,
  • Kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie.

  • Praca Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377