Pracownik działu utrzymania ruchu (mechanik/ spawacz/ ślusarz/ tokarz)
  • Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie, Krosno Odrzańskie, lubuskie, Polska
Idea HR Group
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Idea HR Group - {{offer.position}

Lokalizacja
Krosno Odrzańskie
Pracodawca
Dodano
28.08.2024
Numer referencyjny
11123_8734

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ruchu zakładu pod względem mechanicznym, dbanie o sprawne działanie maszyn i urządzeń oraz wykonywanie niezbędnych napraw,
  • Regularne przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń,
  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, w tym przeglądów i harmonogramów zgodnych z wymogami.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie w zawodzie mechanika, spawacza, tokarza, ślusarza,
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole.

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Krosna Odrzańskiego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Praca Krosno Odrzańskie
  • Ślusarz Krosno Odrzańskie
  • Tokarz Krosno Odrzańskie
  • Spawacz Krosno Odrzańskie
  • Mechanik Krosno Odrzańskie
  • Pracownik biurowy Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Pracownik fizyczny Krosno Odrzańskie
  • Krosno Odrzańskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584