Pracownik działu utrzymania ruchu
  • Kobyla Góra
Kobyla Góra, Kobyla Góra, wielkopolskie, Polska
Adams Group
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie częstotliwości oraz zakresu działań w dziennikach konserwatora
  • Wprowadzanie działań zapobiegawczych w celu minimalizacji awaryjności
  • Naprawa maszyn i urządzeń (z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki, pneumatyki)
  • Modernizowanie maszyn i urządzeń w celu poprawy ich funkcjonowania
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do rutynowych przeglądów, audytów
  • Dokonywanie okresowej weryfikacji szczelności oraz sprawności układu sprężonego powietrza

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie kierunkowe – mechanika / elektryka lub pokrewne
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika / elektryka min. 2 lata
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Nowe osiedle mieszkań pracowniczych zlokalizowanych obok firmy (atrakcyjne ceny wynajmu dla pracowników)

  • Praca Kobyla Góra
  • Pracownik biurowy Kobyla Góra
  • Pracownik produkcji Kobyla Góra
  • Pracownik fizyczny Kobyla Góra
  • Kobyla Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157