Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
POLMOTORS
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • realizacja planowanych napraw, remontów maszyn i urządzeń oraz bieżące działania w tym zakresie
  • zapobieganie awariom poprzez regularne obchody wydziałów produkcyjnych
  • szczególna dbałość i nadzór nad maszynami i urządzeniami
  • wykonywania awaryjnych napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • ograniczenie strat związanych z awariami, pracą bez wartości dodanej, postojem maszyn

WYMAGANIA:

Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w wyżej omówionym zakresie lub jesteś chętny do nauki w zawodzie

  • posiadasz wykształcenie techniczne/zawodowe

  • chciałbyś uczestniczyć w usuwaniu awarii i remontach maszyn

  • chciałbyś wykonywać usprawnienia pracy maszyn

  • odpowiada Ci praca w systemie 3-zmianowym

  • chcesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności techniczne

OFERUJEMY:

Jako członek naszego zespołu otrzymasz:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę pod Zakład

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę (Compensa)

  • Pakiet opieki medycznej z dostępem do wielu specjalistów oraz lekarzy rodzinnych finansowany przez pracodawcę (PZU)

  • Preferencyjne ubezpieczenie grupowe (PZU)

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Dodatek świąteczny (premia), dodatek wakacyjny (grusza)

  • Możliwość odbycia kursów: na suwnice, wózki widłowe, uprawnień SEP, uprawnienia spawalnicze, itp.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536