Pracownik działu utrzymania ruchu
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

NOWA OFERTA PRACY NA STANOWISKU PRACOWNIKA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU Z BEZPOŚREDNIM ZATRUDNIENIEM PRZEZ ZAKŁAD!!!

Oczekujemy

• podstawowych umiejętności elektrycznych
• znajomości zagadnień związanych z mechaniką
• zdolności identyfikowania i rozwiązywania problemów
• zdolności analitycznego myślenia
• umiejętności obsługi komputera
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• mile widziane uprawnienia do 1kw, uprawnienia na wózki widłowe UDT, uprawnień energetycznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio przez zakład
• atrakcyjne wynagrodzenie z systemem podwyżek i premii
• pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• pracę w przyjemnej atmosferze
• możliwości rozwoju zawodowego
• pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (przyszłościowo gotowość do podjęcia pracy na 2 zmiany)

Zadania

• pomiar parametrów procesów technologicznych
• prowadzenie dokumentacji technicznej
• obsługa komputera
• obsługa maszyn i narzędzi
• naprawa i eliminacja usterek

  • Praca Włocławek
  • Pracownik utrzymania ruchu Włocławek
  • Kierownik działu personalnego Włocławek
  • Pracownik kolei Włocławek
  • Pracownik umysłowy Włocławek
  • Pracownik biurowy Włocławek
  • Pracownik fizyczny Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Pracownik ochrony Włocławek
  • Pracownik socjalny Włocławek
  • Pracownik na wysokościach Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544