Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
  • Kruszyn Krajeński
kujawsko-pomorskie, Kruszyn Krajeński, kujawsko-pomorskie, Polska
Novacode Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie remontów okresowych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • prowadzenie bieżących przeglądów maszyn i urządzeń
  • instalacja nowych urządzeń
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • zdolności techniczne
  • umiejętność konserwacji maszyn i sprzętu
  • znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • ciekawą pracę
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • miła atmosferę w pracy
  • prace w nowoczesnym parku maszynowym
  • praca od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388