Pracownik działu techniczno-inwestycyjnego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ŚRÓDMIEJSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W BIELSKU-BIAŁEJ
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad stanem technicznym budynków,

  • zlecanie robót i nadzór nad ich wykonaniem,

  • okresowe przeglądy budynków,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • udział w komisjach mieszkaniowych (ustalanie przyczyn awarii itp.),

  • korespondencja z mieszkańcami.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe, średnie techniczne - budowlane

  • aktualne uprawnienia budowlane - zgodnie z ustawą Prawo budowlane

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, w szczególności: EXCEL i WORD

  • umiejętność efektywnego wykorzystania internetu

  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność

  • umiejętności interpersonalne w kontaktach z pracownikami, mieszkańcami i wykonawcami robót

  • bardzo dobra organizacja pracy w biurze i w terenie

  • prawo jazdy kat. B, posiadanie własnego samochodu osobowego

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę,
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym,
  • pełny wymiar czasu pracy.

    Sposób aplikacji:

    Prosimy o przesłanie CV mailowo: oferta „Pracownik działu techniczno-inwestycyjnego” - należy kliknąć w przycisk „Aplikuj”.

    Dodatkowo prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dziennik Ustaw 2018 poz. 1000).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Redaktor techniczny Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157