Pracownik Działu Technicznego
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Silesian Voivodeship, Polska
SEUNG SAN IND POLAND SP. Z O.O.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa, przegląd i naprawa urządzeń produkcyjnych, - kompleksowe wykrywanie błędów i usterek w w/w urządzeniach - informowanie przełożonego o zapotrzebowaniu na części zamienne - efektywna i konstruktywna komunikacja i współpraca z innymi pracownikami działu - zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka", - wykonywanie napraw, konserwacji, itp., WYMAGANIA: - wykształcenie min. zawodowe - mile widziane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej - uprawnienia SEP do 1 Kv oraz spawalnicze - mile widziane - wiedza na temat procesów produkcyjnych - automatyk - programowanie sterowników PLC OFERUJEMY: - ciekawą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej - stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) - konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - dofinansowanie do posiłków - ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Ustroń
  • Pracownik produkcji Ustroń
  • Pracownik fizyczny Ustroń
  • Pracownik biurowy Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392