Pracownik działu technicznego
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Śląskie, Polska
SEUNG SAN IND POLAND SP. Z O.O.
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa, przegląd i naprawa urządzeń produkcyjnych,

- kompleksowe wykrywanie błędów i usterek w w/w urządzeniach

- informowanie przełożonego o zapotrzebowaniu na części zamienne

- efektywna i konstruktywna komunikacja i współpraca z innymi pracownikami działu

- zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka",

- wykonywanie napraw, konserwacji, itp.,

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. zawodowe

- mile widziane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej

- uprawnienia SEP do 1 Kv oraz spawalnicze

– mile widziane - wiedza na temat procesów produkcyjnych

- automatyk

- programowanie sterowników PLC

OFERUJEMY:

- ciekawą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- dofinansowanie do posiłków

- ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Ustroń
  • Pracownik biurowy Ustroń
  • Pracownik fizyczny Ustroń
  • Pracownik produkcji Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544