PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Centrostal Wroclaw
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ico-1.png
Oferta

wyrobów hutniczych

ico-2.png
Usługi

na wyrobach hutniczych

ico-3.png
Czyszczenie

automatyczne stali

ico-4.png
Produkcja

zbrojeń budowlanych

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Numer referencyjny: E/WRO/jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących prac naprawy urządzeń transportu bliskiego, elektrycznych, usuwanie zgłaszanych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • uprawnienia do konserwacji suwnic UDT IIS, O/K, E/M, SEP do 1 Kv,
  • prawo jazdy kat.C, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, uprawnienia HDS - preferowane

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • atrakcyjny pakiet socjalny pakiet socjalny: bony świąteczne, ośrodek wczasowy dla pracowników , karty multisport, pożyczki mieszkaniowe, zabawy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert CV:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert - CV w ciągu 20 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj teraz  z zaznaczeniem odpowiedniego nr referencyjnego, lub pocztą na adres: 50-950 Wrocław, ul. Pełczyńska 4, Dział Kadr.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Otrzymanych ofert nie odsyłamy.

CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

50-950 Wrocław

ul. Pełczyńska 4

Certyfikaty:

cert-1.pngcert-2.jpg
map.png

  • Praca Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648