Pracownik Działu Technicznego
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
APP Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie eksploatacją obiektu klasy A
  • Nadzór nad instalacjami technicznymi (elektrycznymi, HVAC, wod-kan, itd.)
  • Regularne przeglądy i konserwacje zgodnie z normami i planem
  • Zapewnienie działania systemów i urządzeń
  • Diagnostyka i naprawa usterek
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych Klienta i Najemców
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Reagowanie na awarie poza godzinami pracy
  • Wykonywanie drobnych napraw
  • Kontrole techniczne i aktualizacja zapisów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Roczne doświadczenie w utrzymaniu nieruchomości
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość BMS
  • Organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność
  • Zmianowość pracy
  • Uprawnienia: elektryczne, energetyczne, gazowe lub chęć ich uzyskania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w nowoczesnych obiektach biurowych
  • Szkolenia branżowe – uprawnienia SEP

  • Praca Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gdynia
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851