Pracownik działu technicznego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
29. 8. 2024

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opis stanowiska

  • wykonywanie bieżących prac naprawy urządzeń transportu bliskiego, elektrycznych, usuwanie zgłaszanych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • uprawnienia do konserwacji suwnic UDT IIS, O/K, E/M, SEP do 1 Kv,
  • mile widziane prawo jazdy kat. C.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,
  • atrakcyjny pakiet socjalny pakiet socjalny: bony świąteczne, ośrodek wczasowy dla pracowników, karty multisport, pożyczki mieszkaniowe, zabawy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584