PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
CENTROSTAL WROCŁAW S A
31. 8. 2024

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem  poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących prac naprawy urządzeń transportu bliskiego, elektrycznych, usuwanie zgłaszanych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • uprawnienia do konserwacji suwnic UDT IIS, O/K, E/M, SEP do 1 Kv,
  • prawo jazdy kat.C, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, uprawnienia HDS - preferowane

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • atrakcyjny pakiet socjalny pakiet socjalny: bony świąteczne, ośrodek wczasowy dla pracowników , karty multisport, pożyczki mieszkaniowe, zabawy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U. 2016r Poz. 922)".

  • Praca Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584