Pracownik działu świeżego - wędliny i sery
  • Brzeg
Brzeg, Brzeg, opolskie, Polska
ZARZĄDZANIE SP. Z O.O.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla naszego klienta z branży spożywczej - Intermarche Brzeg poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA DZIAŁU ŚWIEŻEGO - wędliny i sery.
Wymagania stanowiska
-uczciwości
-zaangażowania
- odpowiedzialności
- dyspozycyjności do podjęcia pracy zmianowej,
- umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,
- kultury osobistej i życzliwości,
- pozytywnego nastawienia do ludzi.
- aktualna książeczka do celów sanit.-epidem. - WARUNEK KONIECZNY!
Oferujemy
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
- comiesięczne grafiki,
- premie uznaniowe
- możliwość zdobycia doświadczenia,
Swoje CV proszę przesłać poprzez formularz aplikacyjny bądź za pośrednictwem maila: magdalena.zynda@ap-expert.pl
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 604552225.

  • Praca Brzeg
  • Pracownik fizyczny Brzeg
  • Pracownik fizyczny Brzeg Dolny
  • Pracownik produkcji Brzeg Dolny
  • Pracownik produkcji Brzeg
  • Pracownik biurowy Brzeg
  • Pracownik biurowy Brzeg Dolny
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532